Ogłoszenie:

Pożyczka pozabankowa do 15 000 dla każdego 24h/7

dodano: 2017.02.13 ważne do: 2018.12.17 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy błyskawiczne pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe z uproszczonymi formalnościami, oparte na prostych, jasnych i przejrzystych zasadach z przeznaczeniem na dowolnie wybrany cel.

Pożyczki udzielane są w kwotach od 100 zł do 15 000 zł osobom otrzymującym dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, wynajmu, prowadzenia gospodarstwa rolnego, renty lub emerytury, prowadzenia działalności gospodarczej itp.

Jeśli zależy Państwu na pożyczeniu pieniędzy bez szeregu formalności bankowych, to nasza szeroka oferta pożyczek pozabankowych ratalnych i chwilówek z uproszczonymi formalnościami jest dla Was. Wnioski przyjmujemy online, a pieniądze możecie Państwo otrzymać w ciągu 15 minut.

Zapraszamy do skorzystania z oferty błyskawicznych pożyczek krótkoterminowych na 15, 30 i 60 dni oraz pożyczek długoterminowych z wypłatą w 1 godzinę i okresem kredytowania do 36 miesięcy.

Gotówka dla każdego na: http://www.get-money.pl/chwilowki

W Get-Money.pl możesz w prosty i szybki sposób uzyskać pożyczkę ratalną lub chwilówkę również bez weryfikacji w BIK.
Wideo
Kontakt
GET-MONEY.PL
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.