Ogłoszenie:

Pożyczki hipoteczne. Spłata zadłużeń. Szybka gotówka

dodano: 2017.03.15 ważne do: 2018.02.12 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:

Oferujemy pomoc w uzyskaniu bezpiecznych pożyczek pod nieruchomość. Niejednokrotnie jest to najlepsze wyjście z sytuacji gdy bank nie chce udzielić finansowania z różnych przyczyn, również gdy klienci mają różnego rodzaju inne zobowiązania nie bankowe.

Nasi doradcy analizują całą sytuację w której znajdują się klienci. Tak by uzyskana pożyczka rzeczywiście pomogła w rozwiązaniu sytuacji.

Spłacamy całe saldo zadłużenia, aby klient miał tylko 1 ratę i odzyskał płynność finansową.

Pożyczki pozabankowe bez zabezpieczenia udzielane są z reguły do mniejszych kwot. Jeżeli możemy staramy przygotowywać się finansowanie nie zabezpieczone na hipotece, jednak w niektórych przypadkach nie ma innego rozwiązania wówczas prywatni inwestorzy zabezpieczają się na nieruchomości:
- domach
- mieszkaniach
- lokalach

Przygotowujemy rozwiązania w kilku instytucjach, tak by klient miał możliwość porównania kilku rozwiązań. Oferujemy również pomoc prawną.

Nie czekaj aż będzie za późno, Twoje zadłużenia z dnia na dzień rośnie, a ratowanie się mniejszymi kwotami często tylko pogłębia i tak trudną sytuację.

Zadzwoń, aby uzyskać rozwiązanie już dziś i pozbyć się problemów.

Zapraszamy do kontaktu.
 
Kontakt
Fresh Kredyt
Przemyśl ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.