Ogłoszenie:

Sprzedam spółkę. Rejestracja spółek. CAŁA POLSKA

dodano: 2017.08.30 ważne do: 2019.02.07 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:

Jeśli myślisz o założeniu własnej działalności, ale boisz się, iż nie jesteś w stanie poradzić sobie z wszelkimi wymaganymi formalnościami, które muszą następnie zostać złożone w odpowiednim urzędzie, koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą.
Nasze obserwacje wskazują na to, iż wielu przedsiębiorców nie jest w stanie samodzielnie przebrnąć przez proces rejestracji. W związku z tym, stworzyliśmy naszą ofertę, która dotyczy zdalnej rejestracji spółki, którą możemy przeprowadzić na terenie całej Polski. Lokalizacja naszego Klienta nie jest problemem, ponieważ posiadamy opcję dojazdu do miejsca, które wskaże Klient w bardzo atrakcyjnej cenie.
Uwaga! Nasi eksperci zajmują się wszelkimi wymaganymi formalnościami. Klient jest jedynie zobowiązany do zapoznania się z dokumentacją oraz złożenia podpisu.
PS. Dla przedsiębiorców, którym bardzo zależy na szybkim rozpoczęciu działalności, mamy w ofercie na sprzedaż gotowe spółki. Istnieje możliwość dojazdu naszego pracownika w miejsce, które odpowiada Klientowi w atrakcyjnej cenie. Jest to korzystne rozwiązanie, gdyż przedsiębiorca nie musi fatygować się dojeżdżając do naszego biura.
Zapraszamy do kontaktu  12 376 72 41, 22 3781227
 
Kontakt
Spółka
Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.