Ogłoszenie:

Czyszczenie, konserwacja i naprawa skóry oraz mebli skórzanych

dodano: 2017.10.05 ważne do: 2018.12.03 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalne czyszczenie i konserwacja skóry.
Skórzany wypoczynek stracił swój dawny blask i nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś? Jeśli powstały na nim plamy lub inne zabrudzenia i interesuje Cię profesjonalne czyszczenie oraz impregnacja mebli skórzanych – Nie mogłeś trafić lepiej!
 
Co możemy zrobić dla twoich mebli skórzanych?
1)     Profesjonalne czyszczenie: Za pomocą specjalistycznych preparatów pozbywamy się trwałych i głębokich plam, oraz zabrudzeń powstających przy standardowym użytkowaniu sof, foteli, kanap czy też puf.
2)     Naprawa przetarć, rys i zadrapań: Brzydkie i nieestetyczne bruzdy (pęknięcia/rysy) na skórzanej tapicerce skutecznie psują elegancki charakter mebli. Na szczęście i  z tym problemem sobie poradzimy, a jeśli zajdzie taka potrzeba, wymienimy najbardziej zniszczone fragmenty tapicerki.
3)     Odpowiednia pielęgnacja: Regenerację mebli skórzanych kończymy nałożeniem farby, a także odpowiednich środków konserwujących.
 
Wiemy doskonale jak trudna i wymagająca jest pielęgnacja skóry, dlatego naszą ofertę kierujemy do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zapewniamy, że zadbamy o wyroby ze skóry najlepiej jak to możliwe. Do pielęgnacji i naprawy tapicerki używamy profesjonalnych środków renomowanej niemieckiej firmy LCK. Wasze meble, czy też tapicerka w samochodzie odzyskają blask, piękno oraz nieskazitelny wygląd naturalnej lub sztucznej skóry. Nasza praca sprawi, że będziecie Państwo zachwyceni, a odnowione skórzane meble przywrócą blask całemu pomieszczeniu.
Kompletną naprawą i renowacją skóry zajmujemy się od 2008 r.
Całą pracę wykonujemy ręcznie.
 Zadzwoń i zapytaj: 733 666 664
 
Kontakt
Dominik
ul. Kraczkowa 1581, Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.