Ogłoszenie:

Firmowe Notesy Reklamowe

dodano: 2018.05.25 ważne do: 2019.01.21 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Niemal każda firma marzy o tym, aby móc wypromować się w sposób elegancki i skuteczny, lecz znaczna część z nich nie jest przekonana do rodzaju i formy reklamy. Jesli zaliczasz się do grona takich przedsiębiorców, to koniecznie zapoznaj się z ofertą StudioKalendarzy.pl!
Specjalnie z myślą o wyrafinowanych formach promocji stworzyliśmy unikatową ofertę na notesy reklamowe. To właśnie notesy stały się na przestrzeni ostatnich lat jednymi ze skuteczniejszych i najefektowniejszych gadżetów firmowych, które chętnie zamawiane sa przez coraz liczniejszą grupę firm.
Tak wielka popularność notesów i notatników jest efektem ich bardzo bogatej palety możliwości związanych z dostosowywaniem ich do konkretnych potrzeb, czy też kampanii reklamowych. Korzystając z możliwości zamówienia indywidualnych notesów reklamowych, nasi Klienci mają możliwość określenia takich ich właściwości jak:
  • sposób wykończenia oprawy (rodzaj okleiny, jej kolor itd.)
  • rodzaj bloku notesów (standardowy czy indywidualny)
  • formę umieszczania reklamy na okładce oraz na pozostałych częściach notesów
oraz wiele innych.
Notesy reklamowe, które mamy przyjemność Państwu zaoferować, to nie tylko świetny gadżet promocyjny, ale również elegancki i wyrafinowany prezent dla Waszych kontrahentów. Aby przekształcić zamawiane u nas notesy reklamowe w wyjątkowy prezent, wystarczy zamówić do nich eleganckie pudełko, lub stworzyć wspaniały zestaw piśmiennyczy, uzupełniony piórem i długopisem wysokiej jakości.
Zapraszamy wszystkich do zapoznania sie z naszą ofertą!
Kontakt
StudioKalendarzy.pl
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańs ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.