Ogłoszenie:

Microsoft Excel poziom zaawansowany

dodano: 2019.10.25 ważne do: 2020.01.01 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Szkolenie Microsoft Excel poziom zaawansowany

Cena za szkolenie: 335 zł + 23% podatku VAT.
Termin szkolenia:28-29.11.2019
Czas trwania zajęć:2 dni (9:00-15:00)
Adresaci szkolenia: Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających arkusz kalkulacyjny na poziomie średnio - zaawansowanym , pragnących zapoznać się z najczęściej wykorzystywanymi i najbardziej przydatnymi funkcjami Excela na poziomie zaawansowanym.
Szkolenie obejmuje:
Zajęcia teoretyczne – wykład połączony z dyskusją, zajęcia prowadzone w sposób interaktywny.
Zajęcia praktyczne – warsztaty na komputerach podczas których odbywają się ćwiczenia indywidualne i zespołowe z zakresu wykorzystania programu Microsoft Excel.

Termin zgłoszeń:Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do dnia. 5.09.2019 r. Po upływie tego terminu koszt uczestnictwa będzie wynosił 430 zł + 23% podatku VAT.CEL SZKOLENIA:


- Przedstawienie zaawansowanych funkcji MS Excel oraz sposobów ich praktycznego wykorzystania. Poznanie możliwości wykorzystywania i tworzenia szablonów oraz skomplikowanych wykresów.
-Zdobycie umiejętności zaawansowanego sortowania i filtrowania danych oraz automatyzowania pracy za pomocą makr.
-Przedstawienie tworzenia zaawansowanych tabel przestawnych, analiza dużych danych oraz importowanie i eksportowanie baz danych w programie.

SZKOLENIE POPROWADZI:

Doświadczony certyfikowany trener z zakresu systemów automatyki i informatyki. Egzaminator ECDL oraz ECDL CAD. Wykładowca specjalizujący się w szkoleniach inżynieryjnych z obsługi oprogramowania CAD/CAM jak również programów grafiki wektorowej oraz programów pakietu Microsoft Office na wszystkich poziomach, w tym specjalistycznych szkoleń z zakresu PowerBI, PowerQuerry, PowerMap, PowerPivot, VBA oraz MS Project. Ponadto zajmuje się przygotowywaniem projektów i wizualizacji 3D dla potrzeb reklamy oraz przemysłu. Posiada certyfikat zarządzania projektami IPMA D. Swoje doświadczenie zdobywał współpracując z największymi przedsiębiorcami z całego kraju z zakresu zaawansowanego wykorzystania Excela i pakietu biurowego w biznesie. Szkoleniami zajmuje się od 2006 roku, w trakcie których przeszkolił z oprogramowania biurowego ponad 4 tysiące osób
Kontakt
Isoft
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.