Ogłoszenie:

Import z Chin

dodano: 2020.06.29 ważne do: 2020.08.03 wyświetleń: 49
Szczegóły ogłoszenia:
ChinaGo to profesjonalna, specjalistyczna firma z Krakowa, jaka od wielu lat współpracuje z przedsiębiorstwami na międzynarodowym rynku. Własną ofertę kieruje do wszystkich zaciekawionych potencjalną współpracą z Chinami. Głównym obszarem jej przedsięwzięcia jest nawiązywanie kontaktów pomiędzy firmami z Polski (i innych krajów) a gospodarczym olbrzymem. Wieloletnie doświadczenie połączone z idealnie opanowanym językiem i kulturą Państwa Środka powoduje, że stanowi łącznik pomiędzy przyszłymi partnerami komercyjnymi. ChinaGo.pl pomaga zorganizować eksport i import towarów do Chin, pośredniczy także w wysyłce kurierskiej - na https://ChinaGo.pl/ wolno odkryć więcej wiadomości w tym zakresie. 
Z zaangażowaniem realizuje także projekty poboczne, służąc pomocą na dowolnym ich etapie. W swojej ogromnej ofercie ma także analizę możliwości współpracy z Państwem Środka, to naturalnie dzięki której w bezproblemowy sposób wolno określić szanse podboju tamtejszego rynku. ChinaGo funkcjonuje na obszarze całej Polski, oferując profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową. 
 
Kontakt
chinago.pl
ul. Szlachtowskiego 12B, 30-132 Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.