Ogłoszenie:

Sklep Jason.com.pl poleca narzędzia blacharskie cenionych wytwórców

dodano: 2019.10.21 ważne do: 2020.06.30 wyświetleń: 1
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Narzędzia blacharskie są ważnym obszarem naszej sprzedaży W jego ramach proponujemy Państwu mocne, wysokiej jakości narzędzie blacharskie, które będzie stawiło dodatkowe wsparcie w pracy.

Sklep Jason.com.pl oferuje urządzenia, narzędzia blacharskie, które sprawdzą się, wyśmienicie w jakimkolwiek miejscu: w warsztatach samochodowych, serwisach blacharskich, garażach i innych.. Mamy w ofercie jedynie nowoczesne narzędzia będące doskonałym wyjściem dla dla wszystkich, dla których ważna jest solidność narzędzi oraz korzystna cena.

Na stronie https://jason.com.pl/23-blacharstwo znajdziesz u nas między innymi narzędzia blacharskie samochodowe: młotki, przecinaki, rozpieraki hydrauliczne, klamry, łyżki, dziurkarki, rozwiertaki, kowadełka, nożyce, ściągacze, nitownice, zaginarki, morsy i inne.

A wszystko to jest cząstką naszej oferty. W narzędziowym sklepie internetowym Jason.com.pl znajdziecie Państwo znacznie więcej towarów – zachęcamy do zapoznania się z naszymi obecnymi promocjami oraz obserwowania nowości pojawiających się w asortymencie.

 
Kontakt
JASON s.c. Andrzej Sokołowski Jerzy Sokołowski
ul. Ul. Borowa 1a, 10-232 Olsztyn, 10-232 Olsztyn ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.