Ogłoszenie:

Biuro Nieruchomości w Warszawie - TUR Nieruchomości

dodano: 2018.06.12 ważne do: 2018.10.29 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz kupić mieszkanie w Warszawie? Masz w planie zamieszkać na Bielanach lub Białołęce? Zapraszamy do Tur Nieruchomości – to najlepsza agencja nieruchomości z tego rejonu!

Mieszkanie, dom, a może działka?
Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów i działek. Mamy ofertę zarówno dla tych, którzy będą kupować swoje pierwsze M, jak i tych, którzy chcą zainwestować większe środki. Oferujemy mieszkania do wejścia od zaraz, jak i takie do remontu. Możesz u nas znaleźć również działki i domy jednorodzinne i w zabudowie szeregowej. Tak szeroka oferta sprawia, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego my?
Działamy lokalnie, dzięki czemu nie tylko możemy poszczycić się bardzo szeroką ofertą, ale również doskonałą znajomością rynku. Wiemy po ile chodzą mieszkania w okolicy i jesteśmy w stanie wskazać oferty warte uwagi. Możemy również opowiedzieć o walorach mieszkania w danym miejscu, o jego infrastrukturze handlowej, usługowej, edukacyjnej i komunikacyjnej.

Jak pomagamy?
Nasi doradcy służą wsparciem na każdym etapie przeprowadzanej transakcji. Pomagają znaleźć nieruchomość najlepiej dopasowaną do potrzeb, służą pomocą przy negocjacjach warunków umowy, przygotowują dokumenty, by bezpiecznie doprowadzić transakcję do końca. Dzięki nam bez nerwów i niepotrzebnej bieganiny kupisz wymarzone mieszkanie, dom lub działkę.

Jak się z nami skontaktować?
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne oferty. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, gdyż nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Możesz nas też odwiedzić w jednym z naszych biur. Jedno jest pewno – nie warto czekać dłużej. Wybierz najlepszą formę kontaktu dla Ciebie i skontaktuj się z nami już dziś!

https://tur-nieruchomosci.pl/
Kontakt
Aleh Tur
ul. Książkowa 10/4U, 03-134 Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.