Ogłoszenie:

Konserwacja samochodów, podwozia Rzeszów, Łańcut

dodano: 2017.12.20 ważne do: 2019.04.26 wyświetleń: 1
500 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Konserwacja samochodów, podwozia Rzeszów, Łańcut tel 606 856 878 MSBUD F.U.H. to profesjonalny zakład samochodowy. Specjalizujemy się przede wszystkim w usłudze konserwacji samochodów. Długoletnie wykonywanie tej czynności doprowadziło, że mamy własną sprawdzoną technologię.
W naszym warsztacie możesz również wykonać inne usługi naprawy np. :
- naprawa hamulców
  • wymiana rozrządu
  • wymiana sprzęgła
  • naprawa układu wydechowego
  • montaż haków holowniczych
  • diagnostyka komputerowa
  • i inne bieżące naprawy
Odpowiednia konserwacja pozwoli stworzyć powłokę ochronną, która skutecznie zabezpieczy podwozie na kilka lat.Konserwację najlepiej wykonać, gdy samochód znajduje się na podnośniku. Mamy wtedy nieograniczony dostęp do wszystkich miejsc, które muszą zostać zabezpieczone.
Konserwację zaczynamy od oceny stanu podwozia, a także czy nie ma ognisk rdzy oraz ubytków w płycie podłogowej czy podłużnicach. Jeśli takowe się znajdują, za pomocą profesjonalnego sprzętu zostaną usunięte. Jako profesjonaliści wiemy, że wszelkie ślady korozji trzeba usunąć do tzw. gołej blachy, aby problem nie powrócił. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie oczyszczonych miejsc odrdzewiaczem, a następnie podkładem epoksydowym. Gdy podwozie jest w pełni przygotowane przystępujemy do ostatniego etapu - KONSERWACJI. Używamy do tego specjalnego pistoletu natryskowego, który umożliwia dostęp do newralgicznych miejsc. Główna warstwa ochronna tworzy elastyczną powłokę na podwoziu która jest odporna na uderzenia kamieni, wodę i inne zanieczyszczenia drogowe. Po zabezpieczeniu podwozia, wykonujemy zabezpieczenie profili zamkniętych. Wolne terminy zadzwoń .tel 606 856 878, 795 118 580 zapraszamy na strone internetową
http://www.konserwacjapojazdow.pl 
Kontakt
RENATA
3810 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.