Ogłoszenie:

Jason S.C. - Profesjonalne narzędzia dla warsztatów samochodowych

dodano: 2017.11.29 ważne do: 2019.11.11 wyświetleń: 8
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Jason s.c. od 1996 roku wciąż poszerza swój asortyment, zmierzając do zadowolenia rosnących potrzeb Klientów, których ekwipuje w nowoczesne narzędzia i osprzęt dedykowane dla przemysłu oraz warsztatów i serwisów samochodowych. Współpraca ze znanymi i docenianymi wytwórcami sprzętu warsztatowego Narva, Vorel, Rennsteig, Wera, Triumf, CHY, Kyoritsu, Energo-lab, Brymen, Autodata, Galagar, Laser, Gedore, Knipex, Asta, King Tony, Boxo pozwala nam zaproponować każdemu sprzęt perfekcyjnie dobrany do jego indywidualnych wymagań. Nie odszukasz u nas niskiej jakości urządzeń czy narzędzi tzw. "marketowych", czy pochodzących z niesprawdzonych źródeł.
Na naszej stronie http://www.jason.pl znajdziesz kompletną ofertę z obszaru osprzętu do elektryki, techniki lutowniczej, dynamometrii, aparatury pomiarowej, sprzętu serwisowego oraz wielu innych działów. Nabywca oraz jego satysfakcja to dla nas nadrzędna kwestia, w związku z tym staramy się dostarczać narzędzia w interesujących cenach oraz w maksymalnie dużym wyborze. Każdemu służymy fachową radą i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, z tej przyczyny w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt.

 
Kontakt
JASON s.c. Andrzej Sokołowski Jerzy Sokołowski
ul. Borowa, 10-232 Olsztyn ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://jason.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.