Ogłoszenie:

Biuro projektowe

dodano: 2018.02.14 ważne do: 2018.03.21 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Wystrój naszego nowego mieszkania z rynku wtórnego to dla Ciebie spory problem? Nowo powstałe mieszkanie to jedynie potocznie rzecz ujmując dach oraz cztery ściany? Do zaaranżowania kilka pokoi, a mąż marudzi na kolorystyką?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco- potrzebujesz pomocy. Wrocławska Fabryka Wnętrz to prężnie rozwijające się biuro projektowe. Od przeszło 10 lat wykwalifikowana Adriana Pempuś zmienia polskie wnętrza na piękniejsze. W tym czasie z jej rąk wyszło ponad 50 znakomitych projektów, z których żaden nie był fiaskiem.

Fabryka wnętrz to znakomita odpowiedź na wszystkie Twoje zmartwienia. W zgodzie z Twoją wolą  zajmiemy się projektowaniem i wykończeniem Waszych wnętrz, a także ich aranżacją. Z naszym biurem niewątpliwie każdy remont będzie drobnostką, która przyniesie doskonały efekt. Zaprzyjaźnione z naszym biurem ekipy remontowe dokonują cudów, o których się Wam nawet nie śniło.

Z nieco szerszym opisem oferty naszego biura, i poglądowymi projektami zapoznać możecie się na stronie internetowej biura projektowego- https://wroclawskafabrykawnetrz.pl
Kontakt
Aneta
ul. Opolska 119h, Wrocław ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.