Ogłoszenie:

Producent regałów magazynowych

dodano: 2018.09.30 ważne do: 2018.11.04 wyświetleń: 28
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma zajmuje wiodącą pozycję pośród producentów systemów składowania a także rozwiązań w przemyśle magazynowym. Nasza praca to również rozprowadzanie regałów metalowych po całym świecie, a szczególnie regałów półkowych z unikalnym systemem Super 1-2-3.

Nasze regały paletowe wytwarzamy z najwyższej jakości surowców, które dodatkowo potwierdzane są uznanymi atestami. Do wyrobu stosujemy najlepszej, zimno giętej stali cynkowanej.

W naszej ofercie mamy m.in regały mobilne oraz regały na opony.

Antresole są produktem, który pozwala na pełne wykorzystanie powierzchni magazynowej. To dzięki oszczędności miejsca na parterze i magazynowania towarów na dwóch lub trzech kondygnacjach.

W asortymencie mamy także regały mobilne, są one najczęściej używane przy archiwizacji dokumentów. Regały dostosowane są do składowania i porządkowania skoroszytów oraz opakowań zbiorczych. Nasz produkt znajduje zastosowanie także do magazynowania towarów ładowanych ręcznie.

Artykuły Metalsistem są rozpoznawalne a także cenione głównie ze względu na ich nowoczesność oraz poziom wykonania.

Więcej na:
https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe
Kontakt
Metalsistem-cbtc producent regałów półkowych
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.