Ogłoszenie:

Szukasz projektu domu dwurodzinnego? Sprawdź DomyWStylu.pl

dodano: 2019.12.04 ważne do: 2020.01.08 wyświetleń: 67
3 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
DOMYWSTYLU to agencja projektowa z Białegostoku z ponad długoletnim doświadczeniem w projektowaniu i handlu gotowymi projektami domów.
Zapewniamy Państwu: swoje fachowe doradztwo w dziedzinie prawa budowlanego, oszczędność czasu, najwyższą jakość usług, bezpłatną analizę działki.
Pozwalamy na bezpośredni kontakt z projektantem, własny projekt z możliwością edycji, nieograniczone konsultacje z konstruktorami pracującymi z domystylu.pl, producentami materiałów wykorzystywanych w budowie domów a także instalacji grzewczych, sanitarnych.
Nasze świeże plany pozwalają stworzyć projekty wymarzonych domów dla każdej rodziny, charakteryzując się wysoką jakością dokumentacji projektowej.
Z Domywstylu.pl odnajdziesz genialną alternatywę fachowych rozwiązań w przystępnej cenie.
Do największych korzyści współpracy z naszym biurem należy to, że każdy projekt tworzony jest w ścisłej współpracy pomiędzy inwestorem, a architektem oraz przedstawicielami poszczególnych branż.
Bardzo zapraszamy do wstąpienia na naszą stronę www Domy w stylu.
*cena podana w ogłoszeniu jest jedynie ceną orientacyjną.
 
Kontakt
DomyWStylu.pl
ul. Podleśna 14, 15-227 Białystok ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.