Ogłoszenie:

Oferujemy auta poleasingowe w dobrych cenach

dodano: 2017.07.17 ważne do: 2018.03.01 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Każdy marzy o pięknym samochodzie, który zrobi wrażenie na znajomych i rodzinie. O takim, które będzie miarą dostatniego życia, a kobiety będą zwracać na nie uwagę. Jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, bo auta z salonu są bardzo drogie. Nic nie szkodzi, dlatego że na przeciw wychodzi salon aut poleasingowych.
Leasing to nic innego jak dzierżawa danego auta za określone raty, na dany okres czasu, po którym można oddać auto lub je wykupić.
Auta takie mają pewną historię, wszystkie naprawy dokonywane są w autoryzowanych serwisach, a auta zazwyczaj są zaledwie kilkuletnie. Firmy leasingowe tracą zainteresowanie danym samochodem po dwóch-trzech latach od ich kupna, więc je odsprzedają. Zakup takiego auta może być tańszy o około dwadzieścia procent, czyli kilka tysięcy od tych samych aut kupowanych od osób prywatnych.
Salon aut poleasingowych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią solidne samochody, ale nie chcą za nie przepłacać.
Kontakt
Salon aut poleasingowych
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.