Ogłoszenie:

Technik Pojazdów Samochodowych!

dodano: 2018.10.25 ważne do: 2019.02.07 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na kierunku Technik Pojazdów Samochodowych!

Technik pojazdów samochodowych zajmuje się  diagnostyką, naprawą i obsługą współczesnych pojazdów samochodowych. Wraz z rozwojem motoryzacji wzrosło zapotrzebowanie na rynku pracy na dobrze wykształconych fachowców z zakresu naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, które są wyposażone w elektronikę i nowoczesne technologie.

Praca: Absolwenci mogą pracować w: stacjach obsługi i kontroli pojazdów samochodowych, zakładach produkcyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych, salonach sprzedaży samochodów, przedsiębiorstwach doradztwa technicznego, firmach zajmujących się likwidacją pojazdów samochodowych.

Po uzyskaniu kwalifikacji M. 12 można uzyskać tytuł Elektromechanik pojazdów samochodowych. Po uzyskaniu kwalifikacji M. 18 można uzyskać tytuł Mechanik pojazdów samochodowych. Nie jest wymagane wykształcenie średnie. 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:
1. internetowo: http://blue.edu.pl/application/register/index/
2. osobiście w sekretariacie na ul. Grottgera 10/216 w Rzeszowie (budynek PIONIER, II piętro) bądź telefonicznie pod nr tel. 17 300 01 49 albo pisząc na adres e-mail rzeszow@blue.edu.pl
Kontakt
blue education
ul. Grottgera 10/216, 35-068 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.blue.edu.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.