Ogłoszenie:

Profesjonalny transport maszyn budowlanych - Fast-Trans

dodano: 2018.06.18 ważne do: 2018.07.23 wyświetleń: 24
250 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi usługami transportowymi, które odnoszą się także do transportu pojazdów o dużych gabarytach.
Naszą specjalnością jest transport maszyn, który za każdym razem realizujemy w oparciu o charakter przewożonego ładunku.

Używamy profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu możemy zaoferować zarówno transport pionowy, jak i poziomy, w zależności od charakteru przewożonej maszyny. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewożonych pojazdów i maszyn, mając na względzie odpowiednie zabezpieczenie. Dysponujemy niezwykle nowoczesnym zapleczem, w skład którego wchodzą między innymi lewary czy naczepy o wysokiej jakości. Każdy nasz klient może liczyć na terminowość oraz bardzo szybką realizację danej usługi.

Zajmujemy się transportem tego rodzaju maszyn, jak urządzenia rolnicze, wózki widłowe lub maszyny poligraficzne. Ponadto, zapewniamy także usługi z zakresu wulkanizacji, na korzystnych warunkach.

Oferujemy swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach, co jest niezaprzeczalnym walorem
wykonywanej działalności.


Fast-Trans
ul. Karpacka 10
60-415 Poznań
województwo wielkopolskie

TELEFON: 600960987
WWW: transportmaszynpoznan.com
Kontakt
Fast-Trans
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.