Ogłoszenie:

Seniorka do opieki, 1200 Euro, Bremen

dodano: 2017.05.19 ważne do: 2017.05.26 wyświetleń: 139
Szczegóły ogłoszenia:
Seniorka do opieki, 1200 Euro, Bremen
Nr ref. 18493
 
O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.
 
Oferta pracy:
Pani Erna ma 92 lata, choruje na osteoporozę, jest ogólnie osłabiona ze względu na podeszły wiek. Podopieczna nosi okulary, gorzej słyszy – dlatego do Pani trzeba mówić głośniej. Ma zachowaną orientację czasowo-przestrzenną, porusza się przy balkoniku. Podopieczna lubi ładnie się ubierać, chętnie ogląda telewizję.
 
Zadania Opiekunki/na:
Do zadań Opiekunki/na należy wspieranie Podopiecznej przy pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego.
 
Lokalizacja:
Bremen, Niemcy
Pacjentka mieszka sama w domku jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 minut pieszo. Dla Opiekuna/ki przewidziany jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój z telewizorem oraz łączem internetowym. W domu jest również telefon z tanią linią do Polski.
 
Nasza oferta:
Rozpoczęcie pracy od 02.06 do 02.09.2017
Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
  • Pomoc w organizacji podróży
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
  • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach
 
Wymagania:
  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
 
 
 
KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA:
Tel. 17 283 30 00
e-mail: rzeszow@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!
 
http://szort.tk/16j
 
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).
 
 
 
Kontakt
Medipe
ul. Jagiellońska 10/2, 35-025 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.medipe.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.