Ogłoszenie:

OPERATOR LINI PRODUKCYJNEJ - MIELEC

dodano: 2017.11.14 ważne do: 2017.12.24 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Opis firmy
Plus Kadra Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Operator Lini Produkcyjnej - Mielec
Opis stanowiska
- Prace przy lini produkcyjnej
- Przygotowanie suowców do produkcji
- Realizacja zadań zleconych przez kierownika
Wymagania
- Dyspozycyjność, zaangażowanie, chęć zdobywania nowego doświadczenia
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
- Minimum zawodowe wykształcenie
- Chęć do pracy fizycznej na produkcji
Oferujemy
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 15:00, 15:00- 23:00 i 23:00 - 7:00
- Umowa na pełny etat na trzy miesiące - wynagrodzenie:
  12,80 zł/ godz. brutto + dodatki
   200 zł brutto - premia na start
   200 zł brutto - premia miesięczna
- Klejna umowa o pracę na rok z możliwością stałego zatrudnienia - wynagrodzenie
   14,04 zł godz/brutto + dodatki
   200 zł brutto- premia miesięczna
   500 zł brutto- premia kwartalna
- Dodatek za polecenie kandydata do pracy 800 zł brutto
- Szansa stałego zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy Użytkownika
Kontakt
Agencja Pluskadra
ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec ( Pokaż na mapie)
Kontakt