Ogłoszenie:

Mielec - PRACA CZEKA! Nie zwlekaj - zadzwoń już dziś!

dodano: 2018.02.07 ważne do: 2018.03.05 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

ZMIANA EKSPOZYCJI TOWARU W MARKECIE (Mielec)

Praca w godzinach 22:00 – 6:00 lub 21:00 – 6:00 w dniach : 10/11.02. oraz 12/13.02.2018r.

Obowiązki:
-prace porządkowe,
-wykładanie towaru,
-układanie towaru według nowego planu (po wcześniejszej zmianie regału).

Wymagania:
-dyspozycyjność we wskazanych terminach,
-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
-pełnoletność- ukończone 18 lat.

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną – praca tymczasowa,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-wypłata do 15 marca 2018r.

Więcej informacji pod numerem telefonu : 663-491-032

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem ZMIANA EKSPOZYCJI - MIELEC dołączając klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”
Kontakt
Work&Profit
Mielec ( Pokaż na mapie)
Kontakt