Ogłoszenie:

Pomocnicy produkcji poszukiwani OD ZARAZ!

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.08.01 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Pomocników produkcji

Miejsce pracy: JASIONKA

Zadania:
- czyszczenie pojemników na magazynie,
- czynności okołoprodukcyjne,
- dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy.
Wymagania:
- motywacja do pracy,
- dyspozycyjność,
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
- regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- stałe wsparcie Kierownika.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności gwarantujemy:
- dofinansowanie do leków do 400 zł co 6 miesięcy,
- dofinansowanie do okularów 350 zł raz w roku,
- dofinansowanie dojazdów do pracy,
- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
- pomoc w nagłych wypadkach,
- możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,
- preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.
Firma posiada status zakładu pracy chronionej, dlatego w pierwszej kolejności rozpatrywane będą kandydatury osób niepełnosprawnych.
Aplikacja pod numerem 695 608 163, 885 994 570 , 17 8597151 w godzinach 09:00-16:00.
Kontakt
AO Specjał
( Pokaż na mapie)
Kontakt