Ogłoszenie:

Praca w Niemczech - Opiekun/ka osób starszych

dodano: 2019.01.11 ważne do: 2019.01.18 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Wyjazd na kontrakt- od 18 stycznia na 2 lub 3 miesiące.

Podopieczny ma 32 lata. Ze względu na przebyty udar wymaga transferu oraz zmiany pieluchomajtek. Wraz z podopiecznym, w domu mieszka asystent, który troszczy się o sprzęt medyczny dla pacjenta. Podopieczny nie ma żadnych problemów z komunikacją.
Bardzo lubi rozmawiać o polityce, podróżach, gotowaniu.


Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• bardzo dobra znajomość języka Niemieckiego;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś!
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 17E . Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych oso bowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych.


 
Kontakt
Promedica24
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.