Ogłoszenie:

Personel sprzątający - Rzeszów

dodano: 2019.07.11 ważne do: 2019.08.01 wyświetleń: 46
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:
 
 PERSONEL SPRZĄTAJĄCY
 
 Miejsce pracy: Rzeszów bloki i biura
 
 Zadania:
- utrzymanie czystości pomieszczeń
- dbanie o wysoką jakość świadczonej usługi.
 
Wymagania:
- motywacja do pracy,
 - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
 
 CHĘTNIE ZATRUDNIMY OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA ORAZ W PODESZŁYM WIEKU. 
 
Oferujemy:
 - pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,
 - zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
 - regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
 - stałe wsparcie Kierownika.
 
Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności gwarantujemy:
 - dofinansowanie do leków do 400 zł co 6 miesięcy,
- dofinansowanie do okularów 350 zł raz w roku,
 - dofinansowanie dojazdów do pracy,
 - dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
 - pomoc w nagłych wypadkach,
 - możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,
 - preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.
 
Prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@specjal.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 885 981 774 lub 885 994 570 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00).
Nadesłanych ofert nie zwracamy.
 
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"
 
Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
 
Administratorem Pani/Pan danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Specjał Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ( kod: 00-175) ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok 5. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.
 
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy
Kontakt
Agencja Ochrony Specjał
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.