Ogłoszenie:

Praca przy etykietowaniu puszek i dorywcza praca przy koniach

dodano: 2019.07.11 ważne do: 2019.08.15 wyświetleń: 45
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Obowiązki:
  • wyprowadzanie koni na pastwisko i z powrotem do stajni,
  • sprzątanie boxów koni,
  • praca przy produkcji karmy dla zwierząt (głównie etykietowanie puszek).
Wymagane kwalifikacje:
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • możliwość podjęcia współpracy od sierpnia na okres ok. 18 msc. ,
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pełne ubezpieczenie I odprowadzone składki na terenie Polski,
  • sprawdzone i pewne miejsce pracy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • wynagrodzenie - 10 EUR/h brutto do 11,50 EUR/h brutto
  • darmowe zakwaterowanie.
Kontakt
HRquality
ul. Nad Strugą 7, 31-411 Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt