Ogłoszenie:

Sortowanie ogórków w NIemczech

dodano: 2019.07.11 ważne do: 2019.08.15 wyświetleń: 47
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Poszukujemy pracownika na terenie Niemiec w miejscowości Dingolfing, firma Develey Senf & Feinkost GmbH, która produkuje między innymi musztardy, ketchupy oraz jest dostawcą ogórków do restauracji Mc Donald.

Zakres obowiązków:
  • Sortowanie ogórków przy stołach sortowniczych
Wymagane kwalifikacje:
  • Zręczność
  • Dokładność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • Umowę zlecenie od zaraz do września 2019,
  • pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia,
  • pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
  • sprawdzone i pewne miejsce pracy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora (język niemiecki nie jest wymagany)
Kontakt
HRquality
ul. Nad Strugą 7, 31-411 Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt