Ogłoszenie:

Praca na stanowisku: Referent ds. rozliczeń z NFZ

dodano: 2019.12.04 ważne do: 2020.01.08 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
INES SP. Z O.O.
UL. JANA PAWŁA II 135
35-317 RZESZÓW

Poszukuje pracownika do pracy na stanowisko:
Referent ds. Rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia

Opis stanowiska:
  • Kompletowanie, weryfikacja zestawień miesięcznych do oddziałów wojewódzkich NFZ (prowadzenie elektronicznych rozliczeń, wystawianie not dla podwykonawców, monitoring rozliczeń refundacji z wojewódzkimi oddziałami NFZ).
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w rozliczaniu świadczeń w ramach NFZ - mile widziane
  • obsługa komputera, umiejętność obsługi sprzętu biurowego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, systematyczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

Oferujemy:
  • umowę na zastępstwo
  • stałe godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Oferty prosimy składać osobiście lub przesłać na adres e-mail:
rekrutacja@ines.rzeszow.pl
W tytule e-maila proszę wpisać: Rozliczenia NFZ
Kontakt
( Pokaż na mapie)
Kontakt