Ogłoszenie:

Praca na produkcji Czechy

dodano: 2020.09.15 ważne do: 2020.09.22 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Do przedsiębiorstwa produkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Pisek w Czechach poszukujemy pracowników produkcji.

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 3 400 zł netto (na rękę),
- dodatkowe płatne nadgodziny
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dofinansowanie do zakwaterowania i wyżywienia,
- darmowy transport z miejsca pracy do hostelu

Oczekiwania:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
- dobra organizacja pracy,
- zdolności manualne
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
- podstawowe pracę produkcyjne,
- dbałość o ciągłość pracy zgodnie z wyznaczonymi normami i standardami,
- higiena miejsca pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Więcej informacji pod numerem telefonu:
600 728 927
Kontakt
Jobmail
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.