Ogłoszenie:

Przepisy z drobiu - kampania edukacyjna

dodano: 2018.07.02 ważne do: 2018.08.06 wyświetleń: 23
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Drób jest często kupywanym rodzajem mięs, a jego popularność nie słabnie.
Drób ma walory odżywcze, wysoką dostępność oraz konkurencyjną cenę.

Jednak przez lata w temacie mięsa drobiowego pojawiło się wiele nieprawdziwych i często powielanych przez media nieprawdziwych opinii.
Pojawiają się wypowiedzi, że spożywanie mięsa drobiowego jest niezdrowe lub może wpływać na gospodarkę hormonalną. Doniesienia te mogą wywoływać obawy – szczególnie jeśli drób gotujemy naszym pociechom. Należy jednak podkreślić, że informacje te zawsze nie mają one żadnego uzasadnienia.

Na stronie dobrydrob.pl można zapoznać się z informacjami na temat mięsa drobiowego i przekonać się jakie są warunki hodowli. Opierając się tylko na faktach, chcemy udowodnić, że mięso drobiowe jest bezpieczne i ze względu na walory odżywcze odpowiednie dla każdego: kobiet w ciąży oraz osób chorych.

Mięso z drobiu jest zdrowe, oraz smaczne, a ze względu na różnorodność oferowanych elementów udka, skrzydełka, szyjki może często pojawiać się na naszych stołach w postaci różnych posiłków.

W serwisie jest także wiele przepisów na dania z mięsa zdrobiowego, można je znaleźć na podstronie Przepisy.

Zapraszamy na stronie: http://www.dobrydrob.pl

Projekt finansowany ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego
Kontakt
Dobrydrob.pl - Fakty i Mity na temat Drobiu
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.