O nas

Podkarpaciak.pl to serwis ogłoszeniowy, w którym dodasz za darmo lub znajdziesz interesujące ogłoszenia z Twojej okolicy. Gwarancją dużej czytalności ogłoszeń jest to, że będą one widoczne nie tylko wśród anonsów z Twojej najbliższej okolicy, ale będzie również widoczne wśród ogłoszeń z całego województwa.

Jeżeli niewystarczająca jest dla Ciebie opcja darmowego ogłoszenia, możesz wygodnie i tanio wykupić ogłoszenie promowane.

Na Podkarpaciak.pl możesz także zareklamować swoją firmę dodając ją do naszego Katalogu Firm albo wykupując baner lub link tekstowy na stronie serwisu.Podkarpaciak.pl to serwis regionalny dla całego dla całego województwa podkarpackiego, dlatego reklamując fimę na lokalnym rynku, na którym działasz, promujesz ją dodatkowo na terenie całego województwa!!! W tej samej cenie!!!

To nie wszystko!!!

Nasz serwis jest także pozycjonowany na frazy: "BIESZCZADY", "NOCLEGI BIESZCZADY", "BIESZCZADY WYPOCZYNEK" jedne z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki przez turystów chcących odwiedzić Podkarpacie. Dzięki temu zapewniamy sporą odwiedzalnośc strony przez użytkowników internetu z całej Polski, a przez to reklama na Podkarpaciak.pl jest również doskonałą formą promocji dla firm zajmujących się szeroko pojętą działalnością turystyczną!!!

Zapraszamy do korzystania.

Administrator serwisu Podkarpaciak.pl

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.