Ogłoszenie:

Pranie czyszczenie wykładziny dywanów tapicerki - TANIO, DOJAZD GRATIS

dodano: 2019.09.12 ważne do: 2019.10.17 wyświetleń: 72
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
MIZMO.pl - czyszczenie profesjonalne 

Posiadasz brudną lub starą wykładzinę, dywan lub tapicerkę? Twój ukochany zwierzak znowu coś ubrudził, a może po prostu po kilku latach rzecz wymaga odświeżenia? Tracisz czas i pieniądze na środki które nie działają, czujesz poczucie bezsilności i dyskomfort spowodowany brakiem czystości, a do głowy przychodzi myśl o wymianie na nową rzecz? Zostaw to nam! Sprawimy aby Twoja wykładzina, dywan lub tapicerka zyskała niecodzienny blask i zapach nowości, a Ty poczucie higieny oraz komfort psychiczny, a to wszystko w ekspresowym tempie i niskiej cenie. Jesteśmy zespołem którego cechuje wiedza na temat wykonywanej pracy, działamy tylko i wyłącznie na markowych sprzętach i środkach czystości. Jeżeli podejmujemy się zlecenia to przykładamy się do niego z jak największym zaangażowaniem. 

Sprawdź naszą ofertę:
http://mizmo.pl/

Skontaktuj się z nami:
E-mail: kontakt@mizmo.pl
tel. 729 251 994

Nasza oferta to nie wszystko, jeżeli mają Państwo niestandardowe zlecenia, potrzebują indywidualnej wyceny to zachęcamy do kontaktu, chętnie rozpatrzymy każdą możliwość współpracy w zakresie usług czyszczących.
Kontakt
MIZMO.pl - czyszczenie profesjonalne
Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://mizmo.pl/
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.