Ogłoszenie:

Kurs E-Marketing

dodano: 2018.07.05 ważne do: 2019.03.05 wyświetleń: 14
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy na Kurs E-Marketing!

Kurs trwa 30 godzin dydaktycznych.
Zajęcia odbywają się w tygodniu lub weekendy. 

Kurs E-Marketing czyli marketing internetowy to aktualnie jedna z najbardziej popularnych form reklamy. Kurs przeznaczony jest dla osób odpowiedzialnych za reklamę firmy w internecie, dla osób, które wiążą swoją karierę zawodową z tą dziedziną czy też dla tych, którzy interesują się tematyką marketingu w internecie i chcą poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie.

Zajęcia na naszych kursach odbywają się w kameralnych grupach co pozwala nam na indywidualny kontakt z każdym kursantem. Taka forma zajęć jest najbardziej efektywna i w 100 % przynosi zamierzone efekty. Wykładowca ma możliwość bezpośredniego kontaktu z każdym z kursantów, analizę jego potrzeb oraz odpowiedź na wszystkie istotne pytania co daje nam najbardziej wymierne wyniki nauczania oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się już teraz, nie zwlekaj:

1.Przez internet:
http://blue.edu.pl/application/register/index/

2.W naszym sekretariacie przy ul. Grottgera 10, 35-068 Rzeszów (Budynek PIONIER, II piętro). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach: 10.00-14.00. 

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Blue Education
ul. Grottgera 10, 35-068 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.blue.edu.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.