Ogłoszenie:

Kurs Asystencko-Sekretarski

dodano: 2018.07.05 ważne do: 2019.02.07 wyświetleń: 10
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs przeznaczony jest dla przyszłych asystentek oraz sekretarek. Zapraszamy do uczestnictwa w kursie osoby, które chcą zmienić zawód, szukają pracy, bądź też chcą podnieść swoje kompetencje w danym zakresie. 

Priorytetem na naszych kursach jest uczestnik. Małe grupy osób, pozwalają nam na nawiązanie kontaktu i relacji z każdym z kursantów. Wszelkie pytania i wątpliwości rozwiązywane są od ręki, aby uczestnicy otrzymali pełną i kompetentną wiedzę w danym zakresie.

Uczestnik kursu po jego ukończeniu będzie dysponował wiedzą, która w swobodny sposób pozwoli mu wykonywać dany zawód. Pozna techniki i sposoby prawidłowej organizacji swojego stanowiska pracy oraz biura, zgłębi informacje z zakresu etyki zawodu, będzie posługiwać się urządzeniami biurowymi, a także uzyska wiadomości z zakresu prawa pracy oraz kwestii kadrowych przydatnych w wykonywaniu racy na stanowisku asystentki czy sekretarki.

Serdecznie zapraszamy, decyduje kolejność zgłoszeń. 

SEKRETARIAT: Szkoła Blue Education, ul. Grottgera 10 (BUDYNEK PIONIER, II piętro); 35-959 Rzeszów
Czynne: poniedziałek- piątek 9:00-17:00,
sobota 10:00-14:00


Serdecznie zapraszamy!!!
Kontakt
Blue Education
ul. Grottgera 10, 35-068 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.blue.edu.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.