Ogłoszenie:

dietetyka Rzeszów

dodano: 2019.01.07 ważne do: 2019.02.11 wyświetleń: 63
890 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kursy dietetyki w Rzeszowie
1) Kurs dietetyki podstawowy – I stopień szkolenia z dietetyki
Kurs dietetyki podstawowy – jest to 60 godzinne szklenie stacjonarne. Odbywa się zarówno w trybie weekendowym, jak i w tygodniu. Zajęcia trwają 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00. Przekazywana wiedza dotyczy podstawowych zagadnień z zakresu dietetyki i żywienia, co jest podstawą do późniejszego zdobycia zawodu dietetyka. Kursant zostaje zaznajomiony z głównymi zasadami zdrowego żywienia, regułami komponowania diety lekkostrawnej i odchudzającej oraz ze znaczeniem profilaktyki w chorobach cywilizacyjnych. 
Cena: 890 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – II stopień szkolenia z dietetyki
Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie skierowane do osób chcących zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodu dietetyka. Program kursu obejmuje wszystkie elementy niezbędne do samodzielnej pracy z indywidualnym pacjentem. Słuchacz uczy się: jak komponować różnorodne jadłospisy dopasowane do danej jednostki chorobowej, obliczać i interpretować wskaźniki antropometryczne, dobierać plan treningowy, korzystać z norm żywieniowych i tabel. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem dyplomu.
Cena: 890 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki – specjalistyczna instytucja szkoleniowa, której celem jest prowadzenie wysokiej jakości kursów szkoleniowych z zakresu dietetyki i żywienia. Bogata oferta edukacyjna obejmuje kursy stacjonarne i online na różnych poziomach zaawansowania. Wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom organizowanych szkoleń pozwoliły Akademii Dietetyki na zdobycie Akredytacji Kuratorium Oświaty, co umożliwia palcówce wydawanie zaświadczeń MEN.
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki w Rzeszowie tutaj:
http://www.akademiadietetyki.pl/rzeszow/
Akademia Dietetyki
35-001 Rzeszów aleja Józefa Piłsudskiego 31
tel. 17 783 71 67
mail:
biuro@akademiadietetyki.pl
 
Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Piłsudkiego, 35-001 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.