Ogłoszenie:

Firma SpyMobile oferuję aplikację do monitoringu telefonu dziecka

dodano: 2020.07.27 ważne do: 2020.08.31 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Aplikacja SpyMobile została stworzona z myślą o zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa dzieciom, które w dzisiejszych czasach często poruszają się po świecie internetowym. Zapewnia ona pełną kontrolę rodzicielską i udostępnia wiele opcji, dzięki którym rodzice mogą monitorować to, co dzieje się na telefonie dziecka.

Aplikacja w łatwy i prosty sposób umożliwia kontrolować poczynania dzieci monitorując sms-y, połączenia, kontakty, przeglądane strony internetowe, a także zapisane pliki i zdjęcia. Poza tym ciekawą opcją jest możliwość włączenia dźwięku oraz kamerki, dzięki czemu rodzic może dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w otoczeniu dziecka. Aplikacja umożliwia również zdalne robienie screenshotów oraz podgląd na ekran urządzenia.

Za pośrednictwem specjalnego panelu można monitorować telefon 24h/7 o ile jest on podłączony do sieci on-line. Aplikacja działa w trybie ukrycia i jest kompatybilna z Androidem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej w celu zaznajomienia się z pełną ofertą!
Kontakt
SpyMobile
32-434 Skomielna Biała ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.