Ogłoszenie:

Monter wod- kan (instalacje zewnętrzne)

dodano: 2019.08.13 ważne do: 2019.09.10 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Zatrudnię Montera zewnętrznych instalacji sanitarnych.
Miejsce pracy: Rzeszów
Zadania:
  • wykonywanie kanalizacji sanitarno - grawitacyjnej,
  • montaż studni rewizyjnych betonowych, montaż drenażu żwirowego,
  • wykonanie zagęszczeń podłoża i wykopów,
  • montaż studni betonowych wraz z wyposażeniem studni pomiarowych i rozprężnych.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Montera wod-kan,
  • umiejętność obsługi niwelatora optycznego i zagęszczarek.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stawkę od 15 zł - 20 zł/ h netto + premie,
  • wolne weekendy,
  • 10-godzinny system pracy,
  • zatrudnienie „od zaraz".
Możliwe delegacje.
Kontakt z Anną Wieczorek - tel. 536 075 531,
e-mail: anna.wieczorek@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do rejestru 13 471

Kontakt
Anna Wieczorek
( Pokaż na mapie)
Kontakt